Garážové brány

SEKČNÉ BRÁNY PRIME

Predstavte si garažové brány novej generácie. Brána, ktorá nie je transformáciou doterajších riešení ale výsledkom tvorivého hľadanie rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Takéto sú brány PRIME.

prime

SEKČNÉ BRÁNY UniTherm

Brány UniTherm splňujú prísne normy odolnosti voči pôsobeniu vetra, prenikaniu vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov má vplyn nielen na predĺženie doby užívania brány, taktiež na zachovanie ich estetického vzhľadu po dlhé roky.

unitherm

SEKČNÉ BRÁNY UniPro

Sekčné brány UniPro predstavujú najkomfortnejšie riešenie pre garáž. Teplá brána (faktor prenikania tepla Uk = 1,07 [W/m2xK]) určené predovšetkým pre vyhrievané garáže.

unipro

ROLOVACIE BRÁNY

Všetky rolovanie brány sú štandardne vybavené pohonom.

Roleta brány sa navíja na hriadeľ, ukrýty v boxe, vďaka tomu je možné ušetriť priestor pod stropom.

rolovacie

DVOJKRÍDLOVÉ BRÁNY

Moderný prístup k tradičným riešeniam. Dvojkrídlové brány predstavujú najúspornejšie uzavretie garáže. Zárukou nízkej ceny a bezchybnej činnosti je použitie jednoduchých a osvedčených riešení.

dvojkridlove

VÝKLOPNĚ BRÁNY

Sklápacie brány sú jedny z najpopulárnejších brán na trhu. Ich jednoduchá konštrukcia, jednoduché a osvedčené mechanické riešenia zaručujú bezporuchovú činnosť brány.

vyklopne

Priemyselné brány

PRIEMYSELNÉ SEKČNÉ BRÁNY

Priemyselné sekčné brány MakroPro a MakroPro Alu sú zárukou najvyššej kvality a bezporuchového chodu.

priemysel-sekcne

ROLOVACIE BRÁNY

Moderné brány navrhnuté pre náročných uživateľov

priemysel-rolovacie

ZÁVESNÉ POSUVNÉ BRÁNY

umožňujú uzavretie veľmi širokých otvorov a vďaka jednoduchej konštrukcii sú univerzálnym riešením, ktoré je perfektné aj v extrémnych podmienkách.

priemysel-zavesne posuvne

ZÁVESNÉ POSUVNÉ BRÁNY SlidePro

sú jednoduchým riešením v halách s obmedzenými možnosťami zástavby. Môžu byť využité v miestnostiach na zástavbu veľmi širokých otvorov-

priemysel-zavesne posuvne sliderpro

SKLADANÉ BRÁNY

Skladané brány sú určtené pre vystavné salóny, letiská, expozície a budovy modernej architektúry, kde sa štýl a elegancia spájajú v spoľahlivosť a fuknčnosť.

priemysel-skladacie